Google Analytics başarınızı ölçebileceğiniz en uygun araçtır, bununla birlikte Google Search Konsol neredeyse sadece SEO içindir. Bu zengin araçlar ve arama motoru pazarındaki hakimiyet Google SEO uzmanı gibi kavramlar meydana getirir.

Google dijital pazarlama ortamına sunduğu birçok uygulama sayesinde rakip arama motorlarını geride bırakmış ve en fazla arama profiline ulaşarak en doğru sonuçları gösteren arama motoru haline gelmiştir. SEO konusunda faydalanabileceğiniz diğer önemli kaynaklardan bazıları.

Moz Yeni Başlayanlar için SEO Rehberi : Bu ücretsiz kurs SEO’nun arkasındaki teoriyi açıklar, nasıl ve nedenlerini anlamanıza yardımcı olur.

WebConfs SEO Eğitimi: Bu kaynak, bireysel SEO disiplinlerinin bir kısmına Moz rehberinden daha derinlemesine dalıyor.

Search Engine Land SEO Rehberi: Bu kaynak çok parçalı bir seriden oluşuyor. Kaçırmayın.

SEO Kitap SEO Sözlük: SEO Kitap internetin önde gelen kaynaklarından biridir ve bu gerçekten derinlemesine bir sözlüktür.

SourceWave: Bu sitede her köşesinde bir şeyler satılıyor ama açıkçası, SEO içeriği gerçekten sağlam. Bu yüzden biraz okumaya ve videolarını izlemeye değer.

SEO Terimleri: SEO Uzmanlarının sıklıkla kullandığı SEO terimleri, arama motoru terminolojisi.

Anahtar kelime listenizi oluşturmak için gerekli araçlardan bazıları:

Google Anahtar Kelime Planlayıcı: Ücretsiz bir araçtır. Anahtar kelime araştırması için ücretsiz bir çözüm arıyorsanız, ilk seçeneğiniz bu olabilir.

Bing Anahtar Kelime Araştırma Aracı: Bing’in sunduğu anahtar kelime araştırma web sitesidir ve bu sitede aslında oldukça yararlı birkaç kaynak bulunur. Ücretsiz kullanabileceğiniz bir alternatiftir.

Wordtracker: Bir çok SEO Aracı gibi, Wordtracker’ın da ücretli bir sürümü var. Bununla birlikte, ücretsiz deneme için kayıt olarak temel özelliklerine erişebilirsiniz.

SEMRush: Anahtar kelime araştırması için SEMrush’u kullanarak çok daha iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz. Yeni anahtar kelimeler bulmanızı, en önemli olanları izlemeyi kolaylaştırır. Aylık bir ücreti var,  ancak ücretsiz olarak sınırlı erişim sağlıyorlar.

Backlinko: Backlinko’nun kurucusu Brian Dean, anahtar kelime araştırması hakkında bilmeniz gereken her şeyi kapsayan bir rehbere sahiptir.

Noble Samurai: Bu anahtar kelime araştırma aracı harikadır. Çeşitli niş ve pazarları anlamanıza yardımcı olur.

Bursa SEO | Web | Dijital Pazarlama Kurumsal Hizmet Kombinasyonları
Web sitenizin kurumsal işlevlerini geliştiren Bursa SEO / Web hizmet kombinasyonlarımız ile müşteri kitlenizi ve gelirlerinizi artırabilirsiniz.

Bu gönderi Blog’ te gönderildi ve ’ te etiketlendi.
Orijinal İçerik (Previously Published On): https://yilmazsarac.com.tr/
Sizlere daha iyi bir gezinme deneyimi sağlamak için çerez kullanılır.