Ziyaretçileriniz için en verimli arama motoru deneyimi ve teknoloji.

Profesyonel bir SEO Danışmanı yerel, ulusal ve yurtdışı çevrimiçi satış hedeflerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz. İşinizi daha geniş, uluslararası bir kitleye tanıtın. Çok dilli ve çok ülkeli bir web varlığı oluşturun. Hedef pazarınızı derinlemesine anlamak ve hedeflemenizi doğru bir şekilde kurmak için SEO danışmanlığı alın.

Çevrimiçi başarılar için, temel SEO uygulamalarından daha fazlasını, anlamlı bağlantılar ve hedef düzeydeki görüşlere adapte olmanızı kolaylaştıracak, pazarlarınızda potansiyel müşterilerinize ulaşmanız ve sürekli müşteri edinmek üzere bir sistem oluşturmanız için, ister yerel, ister İngilizce, uluslararası SEO projelerinizde, bir dizi başarılı referansla SEO danışmanlığı.

SEO & Dijital Pazarlama Uzmanı Yılmaz Saraç İletişim
E-ticaret, pazaryeri ve kurumsal web sitelerinizin optimizasyonu için SEO Uzmanlığı ve Danışmanlık.

Teknik optimizasyon, içerik geliştirme ve tanıtım çalışmalarınız için danışmalık alın

Dijital pazarlama süreçlerinde, SEO danışmanı eksikliği, hiç istenmeyen türde bir kullanıcı deneyimine neden olabilir. Kampanyalarınızda bir SEO danışmanı ile çalışmak, SEO konusunda sağlam bir kavrayışa sahip olmanıza yardımcı olabilir. Her ülke pazarında, belirli bir kitle davranışını hedef alan yerelleştirilmiş içerik.  Farklı olabilecek, dönemselliği tanımlamak için kullanılan belirli terimler, Ürünleri veya hizmetleri tanımlamak için kullanılan farklı yerel kelimeler. Ortak dile rağmen, ülkeden ülkeye değişen tercihlere göre oluşmuş kavramlar.

SEO Danışmanlığı ile ne elde edersiniz?

Birçok SEO projesinde şirketlere yardımcı olduk. Ancak, yalnızca bir veya iki türde optimizayona ihtiyacınız varsa, SEO danışmanlığı sizin için en iyi çözüm olabilir.

Google’da yükselin

Şu anda 2. sayfa veya 3. sayfadaki sıralamanızı 1. sayfaya taşıyın. Yüksek rekabetli anahtar kelimelerde pazar payı edinin. Masaüstü ve mobil arama sonuçlarındaki sıralamaları iyileştirin. Marka dışı anahtar kelimelerin sıralamasını artırın.Bir SEO danışmanı’ndan daha fazlasıyız, projelerinizde mentor ve çözüm ortağınızız.

Faydalı SEO pratiklerini öğrenin

Elinizdeki tüm alan adlarını birleştirin ve backlinlerinizi artırın. Alt markaları ana web sitesinden ayırın ve yeni üst seviye alanlar oluşturun. Dış blogları ana siteyle ilişkilendirin. Sıralamaları artırmak için sayfa yükleme süresini hızlandırın. Hemen çıkma oranını azaltın ve daha iyi dönüşüm sağlayın. Sıralama ceza veya filtrelemelerinde destek alın.

Google taleplerine uyum sağlayın

SEM (Sosyal Medya Reklamları) masraflarını azaltmak için yeni uygulamalar keşfedin. Web sitenize şema işaretlemesi, JSON-LD ve mikro veriler ekleyin. Yakın konumlardan sorgulanarak gelen trafiği artırın. Mobil ve Google My Business yerel trafik fırsatlarını en üst düzeye çıkarın.

Sitenizi teknolojiye uyumlu hale getirin

Hızlandırılmış Mobil Sayfalara (AMP) geçin. HTTP’den güvenli bir web sitesine (HTTPS) geçin. Genel veya çok dilli bir site mimarisine geçin. Gerçekleştirebileceğimiz SEO danışmanlığı projelerinin her biri, işletme hedeflerinizi gerçekleştirmek için dahili arama pazarlamacılığı ve BT personeli ile tam bir işbirliği içerisinde yürütülür.

Referanslarımız

SEO sektöründe 1 yılımızı doldurmadan Türkiye’nin en büyük şirketlerinden bazılarına, Almanya, Dubai ve Iran’da faaliyet gösteren şirketlere SEO danışmanlığı verdik, vermeye devam ediyoruz. SEO uzmanlığımız, referanslarımızla başarılıbir sicile sahip bulunuyor.

Hakkında
SEO çabalarım 2011 yılından bu yana devam ediyor. SEO hizmeti adı altında destek
verdiğim alanlar, bir web sitesinin geliştirilmesinin herhangi bir aşamasında,
JavaScript/CSS/HTML Kodlama, Web Analitiği, Kullanıcı Deneyimi, Erişilebilirlik,
Semantik İçerik, Rakip Analizi ve SEO performansını artırma…

Genelde, herhangi bir türden bir danışman, belirli bir konuda uzmandır ve bu konu hakkında bilgiye ihtiyaç duyan bireylere veya kurumsal şirketlere tavsiye verir. SEO danışmanlığı da farklı değildir. SEO danışmanları arama motoru optimizasyonu konusunda uzman kişilerdir ve daha yüksek sıralama, daha iyi hedeflenmiş trafik gibi SEO ile ilgili konularda işletmelere veya web site sahiplerine tavsiyelerde bulunurlar.

Seo Danışmanı ile Çalışmanın Avantajları Nelerdir?

SEO danılmanı ile çalışırsanız işiniz için şahsen sorumluluk alan biriyle direk muhattab olursunuz. Bu kişinin işi bırakıp başka bir ajansta veya şirkette çalışma ihtimali azdır. Yani kimse size, ya o arkadaş işi bıraktı, bundan sonra sizin SEO işleriyle Ayşe Hanım ilgilenecek demez. SEO danışmanları ön çalışma ve müzakereler için daha fazla zaman ayırabilirler, çalışma saatlerine bağımlı olmadıkları gibi, gerektiğinde günde 16 saat çaba gösterebilir ler. Ajanslara göre daha uygun fiyata hizmet vermelerine rağmen işiniz için muazzam bir çaba gösterebilirler. Aynı anda çok sayıda proje üstlenmezler, müşteri sayıları ajanslara göre daha az olduğundan işiniz üzerindeki konsantrasyonları daha fazladır.

SEO uzmanı ve ajansı arasındaki diğer bir fark ise sözleşme biçimidir. Seo danışmanı ile sözleşme yapsanız bile direk, sürekli muhattablık nedeniyle oluşan samiyet, karşılıklı mağduriyetlerin hakkıyla ve hızlıca çözüme kavuşturulmasını kolaylaştırır. Bir ajansla çalıştığınızda projeden istediğiniz verimi alamasanız bile, SEO çalışmalarında öngörülen 6 ila 12 aylık sözleşmeye uymak, gerekli ödemeyi yapmak zorunda olacaksınız.

Ek olarak, bir Seo danılmanının para kazanma potansiyeli yüksektir. Genellikle ajanslar bir profesyoneli tatmin edecek bedeli ödemeye yanaşmaz, dolayısı ile çalıştıracağı personelin kalitesi ona göredir. Ajans personeleninin niteliklerinden emin olmak zordur. Size kimin ne hizmet vereceği doğrudan açıklayamazlar. Çünkü konuşacağınız kişi genellikle yöneticileridir. En sık duyacağınız cevap: “Sitenizi analiz edip dönüş yapacağız” olacaktır.

Dürüst ve deneyimli bir serbest meslek sahibi, web sitenizi ilk 10 sıraya getirip getiremeyeceğini, daha önemlisi ihtiyaç duyup duymadığınızı, para harcamakta fayda var mı, ücretli reklam veya sosyal medya kullanmak daha kolay olmaz mıydı? sorularını kendine soracak ve cevabı size iletecektir. Çünkü siz bunları bilemeyebilirsiniz. Kurumsal bir ağız sizinle gerçekleri paylaşmak için gerekli insiyatifi almayabilir. Ajanslarda, pazarlama ekibinin görevi ve hedefi sözleşmeyi size imzalatmaktır, bu aşamadan sonrası onun sorumluluğundan çıkar.

Kendini Seo uzmanı olarak tanıtmanın özgüvenden başka bir maliyeti yoktur. Bazı meraklı gençler birkaç WordPress kurduktan sonra heyecanlanıp kendilerini seo danışmanı ilan edebiliyorlar. Site kurmak ile seo arasında farkı öğrenmek için tanıdıkları birkaç işletmenin web sitesini eğitim ve test amaçlı kulllanmak zorunda kalacaklarını ve tecrübe ve bilgi eksikliğinin getireceği sıkıntıları bilseler yapmazlardı. Bir uzman ile ile amatör arasındaki farkı görmek zor değildir. Seo danışmanı ile meraklı amatörü ayırmanın en kolay yolu kendi web sitelerini incelemektir. Kendilerini tanıtma biçimleri ve arama motorlarındaki başarıları net fikirler verir.

Orijinal İçerik (Previously Published On): https://yilmazsarac.com.tr/