Profesyonel SEO Makale Yazarlığı

Profesyonel SEO makaleleri online PR hizmetlerimizin ve sosyal medya yönetimimizin çok önemli bir parçasıdır. İçerik tasarımlarımızda müşterilerimiz için haftada yaklaşık 20 blog ve makale yazıyoruz. Her bir makalemiz web sitelerine trafik çekmeye yardımcı oluyor. Sitenize düzenli olarak yeni içerik yayınlamak, potansiyel müşterilerie markanızı tanıtmanın en kolay yollarından biridir. 

Anahtar kelime araştırması

Google’ın çabalarımızı fark ettiğinden emin olmak için anahtar kelime araştırmasına zaman ayırmamız gerekiyor. Kullanıcıların hangi anahtar kelimeleri ve kelime öbeklerini aradığını keşfetmek profesyonel makale yazarlığının önemlibir parçası. 

Popüler İçerik

İnsanların önem verdiği bir şey hakkında yazmak önemli.Herhangi bir SEO yazımı yapmaya başlamadan önce, kendimize şu soruyu soraruz: kimin umurunda? Makale yazarlığı, içeriği gerçek bir sebep olmadan, arkasında gerçek bir strateji olmadan yapılamaz. 

Teknik SEO

Teknik SEO’ya ileri seviyede hakim yazarlar olarak, bir siteye nasıl davranağınımızı biliriz. Google’ın sayfaları nasıl taradığını ve bağlantı yetkisini nasıl dağıtacağını anlamak bir strateji oluşturmamız için önemlidir.

Derinlemesine Araştırma / Analiz

Bir konu hakkında yazmaya başlamadan o konuya ilgi duyan, tecrübeli ya da istekli bir yazar bulmak önemlidir. SEO yazımı yaz ve unut biçiminde çalışmaz. İçerik oluştuktan sonra sürekli takip ve analizini yaparız.