Başlıca sorumlulukları çeşitli satın alma hunileri için arama motoru optimizasyonu olan bir SEO Uzmanı aranıyor. SEO Uzmanı, test ve optimizasyon yoluyla tüm büyük arama ağlarında ve uygulama mağazalarındaki sıralamayı artırmak için içerik stratejisi, bağlantı kurma ve anahtar kelime stratejilerinden sorumlu olacaktır. Tüm teklifleri ve promosyonları yönetecek, aynı zamanda dönüşümü en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olacak yenilikler geliştirecektir.

Görevler

Beceriler

  • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
  • Anahtar Kelime Araştırma
  • Google Analytics
  • Dijital Pazarlama
  • Link Oluşturma
  • App Store Optimizasyonu
  • Dönüşüm Optimizasyonu
  • Arama Motoru Pazarlaması (SEM)

Mevcut içeriği optimize etmek ve iyileştirmek, yeni fırsatları ortaya çıkarmak için büyüme ve satın alma hedefleriyle koordineli bir şekilde SEO analizi ve anahtar kelime araştırması yapar.

Anahtar kelime, açıklama ve diğer ASO önerileri sağlayarak, uygulama mağaza sayfalarının iOS, Android, Windows, Alexa’daki dönüşümünü optimize eder.

SEO ve satın alma hedefleriyle koordineli olarak içerik geliştirme önerileri sağlamak için editoryal ve pazarlama ekipleriyle birlikte çalışacak.

Tüm ürün teklifleri ve platformlar genelinde promosyonlar için satın alma hedeflerini desteklemek üzere geliştirilecek stratejilere destek olur.

Anahtar ölçümleri günlük olarak analiz eder, eğilimleri belirler ve hedef KPI’yi iyileştirmek için bir test yapar.

Optimizasyon planına için uygulanması gereken pazarlama, yaratıcılık, veri bilimi gibi konularda ajanslar, danışmanlar ve ürün ekipleri gibi iç ve dış ekiplerle işbirliği yapar.

Arama motoru ve uygulama mağazası optimizasyonu, dönüşüm optimizasyonu ve müşteri kazanımı alanlarında 1-4 yıllık deneyim.

Hem web hem de uygulama ortamında proje yönetimi, web analitiği, uygulama pazarlaması, A / B / Çok Değişkenli test ve gelen pazarlama taktikleri konularında geçmiş deneyim.

Pazarlama istatistikleri ve matematik konularında uzman.

SEO, ASO ve SEM’deki en son trendler ve en iyi uygulamalardan haberdar.

Güncel popüler anahtar kelime araçlarıyla çalışma deneyimi. (Google, WordTracker, Keywordtool.io vb.)

Google Analytics, mobil özellik araçları ve benzeri platformlara hakimiyet.

Yukarıdaki özelliklerle veya çoğunluğu ile eşleşiyorsanız birlikte harika projelere imza atabiliriz. Bana ulaşın.