SEO Hizmeti: özelleştirilmiş çözümler

En yeni teknik ve stratejilerin birleşimi, sürdürülebilir SEO Hizmeti ile tanışın. Web sitenize daha fazla trafik çekebilir ve dönüşüm alabilirsiniz.

Arama motorlarındaki konumunuzu yükseltmek, dijital pazarlama faaliyetlerinizi daha geniş kitlelere duyurmak, firmanızın ve rakiplerinizin gerçek potansiyelini yüksek bir doğrulukla analiz etmek için bir SEO Hizmeti başlatın. 

Hemen Başlayın

SEO sadece büyük işler için değildir. Küçük bir şirket veya yerel bir işletme olarak internet aramalarından iyi sonuçlar almak için yapabileceğiniz çok şey var. Bursa gibi belirli konumlardan yapılan aramaları hedefleyerek daha hızlı bir performans ve hizmet alabilirsiniz.

SEO Uzmanlığı

 

Bir SEO Hizmeti başlatarak daha fazla müşteri edinin

SEO Servisi alarak, bu konuda yatırım yapmayan rakiplerinize karşı üstünlük sağlayabilirsiniz. Bursa’daki faaliyetlerimiz şirketlere göre özelleştirilmiş bir dizi hizmet ve servislerden oluşur.

 • Rekabet Analizi
 • Danışmanlık
 • İçerik oluşturma
 • İçerik düzenleme
 • İçerik pazarlama
 • Infographics ve diğer görsel içerik
 • Anahtar kelime araştırması
 • Bağlantı kurma
 • Bağlantı geri kazanımı
 • Mobil optimizasyon
 • Site dışı optimizasyon
 • Site içi optimizasyon

Bursa SEO Hizmeti

Bursa’da hizmet verdiğimiz birçok işletme sahibi, Google sıralamasının çevrimiçi başarının belirlenmesinde en iyi faktör olduğunu düşünüyor. Google aramalarındaki konumunuzun işletmenizin başarısında büyük bir rol oynayabilir.

Siteniz için neler yapabileceğinize dair bir fikriniz yok mu? Beni hemen arayabilir, sitenizin güncel durumu hakkında ücretsiz danışmanlık ve Bursa SEO hizmeti hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Bursa SEO hizmetlerinde sağladığımız başarılı sonuçlarla Bursa’nın büyük firmaları onlarca referansa sahip olduk.

Bursa SEO çalışmalarında referanslarımız bizim yerimize konulur. Bizi, Bursa’da SEO hizmeti verdiğimiz web sitelerini ve şirket yöneticilerine sorun.

Bursa SEO

Her işletme ve web sitesi sahibi, Google’da ilk sırada olmayı ister. Sebepler açıktır: ilk üç sıradan birine bile ulaşmak, sitenize trafik artışı, görünürlük ve satışlarla işinizi tetikleme potansiyeli anlamına gelir.

Yüksek sıralamalar tesadüfen gerçekleşmez. En yetenekli ve bilgili pazarlamacılar bile en üst sıralarda yer almakta zorlanmaktadır. Peki normal bir işletme sahibi bu başarıyı nasıl elde etmeyi umabilir?

Yüksek sıralamaları garanti etmenin bir yolu olmamakla birlikte, Google ve diğer arama motorlarında iyi konumlanma şansını artırmak için tecrübe ve bilgi birikimine sahip bulunuyorum.

İyi ve kötü SEO arasındaki çizgi, web sitenizin tasarımı ve arama motoru optimizasyonu hizmetleri ile günün sonunda dönüşüm almakla ilgilidir. 

Google Yerel Sonuçları için Arama Motoru Optimizasyonu Hizmetlerimiz

Yerel SEO nedir?

Yerel SEO, küçük ve orta ölçekli işletmeler için en etkili dijital pazarlama yöntemidir. Arama motorları daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için konum tabanlı verileri (IP adresleri ve coğrafi konum) kullanır. Belirli bir konumda, örneğin Bursa bölgesinde belirli bir işletme veya servisi aradığınızda, “Yerel Paket” adı verilen sinyali tetikler. Yerel SEO’da hizmet her site için özeldir. 

Yerel SEO Hakkında Bilgi Edinin

Arama motoru sorgularında daha iyi performans gösterebilmeniz için, sektörünüz, hedefleriniz ve sitenizin durumunu temel alarak birçok farklı çözüm planlanabilir.

Neden SEO Hizmeti?

SEO Hizmeti her bir işletmenin markalaşma çabalarının ve çevrimiçi varlığının en önemli bileşenlerinden biri olmaya devam etmektedir. SEO Hizmetleri her tür şirket için yatırım yapmaya değer bir web site faaliyetidir.

SEO’nun önemli bir faydası, sosyal medya, arama ağları ve e-mail marketing gibi herhangi bir kanalın, işiniz üzerinde etkisinin yüksek doğrulukla ölçülebilmesidir. Geleneksel pazarlamada müşteri deneyimini ölçmek oldukça zordur. Kurumsal SEO Hizmetleri ile site başarısını ölçmenin yanı sıra, farklı kanallardan gelen ziyaretçilerin bir web sitesi veya açılış sayfası deneyimi ile nasıl etkileşimde bulunduğunu, hangi kanalların müşteri edinmede en etkili olduğunu anlayabiliriz.

Şimdiye dek muhtemelen SEO’nun yararlarını ve neden her işletmenin SEO’ya ihtiyacı olduğunu duymuşsunuzdur. Ancak, eğer şirketinizin dahilinde SEO uzmanınız yoksa, işletmenizin SEO Hizmetinden nasıl faydalanabileceğini merak ediyor olabilirsiniz.

SEO’da yeni iseniz, biraz karmaşık gelebilir. İnternette SEO hizmetleri için arama yapıyorsanız, muhtemelen birçok farklı SEO şirketiyle karşılaştınız. Bu şirketler web sitelerinde kendi hizmetleri hakkında bilgiler verse de, bir SEO şirketinin tam olarak ne yaptığını, hizmetin tam olarak ne olduğunu anlamak zor olabilir.

SEO ihtiyaçlarınız için doğru ortağı seçmek

Bir SEO şirlketinin işinize nasıl fayda sağlayacağını bilmek hem size, hem de çalıştığınız SEO Ajansına zaman kazandırarak, karşılıklı güven ortamının tesis edilmesine yardımcı olacaktır.

Bir SEO uzmanıolarak, işletmenizin çevrimiçi görünürlüğünü geliştirmenize yardımcı olmak için arama motoru optimizasyonu hizmetleri sunmaktayım. Arama motoru optimizasyonu, sitenizi arama motorlarına daha çekici hale getirmek için, web sitenizin tasarımında ve içeriğinde değişiklik yapma sürecidir.

Siteniz ne kadar iyi optimize edilmişse Google gibi arama motorları için o kadar iyidir. İşletme veya ürün / hizmet tekliflerinizle alakalı anahtar kelimeler ve kelime öbekleri için arama motoru sonuçlarının ilk sayfasında sıralanma olasılığınız artar.

Bir SEO uzmanı ile çalışmanın en büyük yararı, işletmenizin arama motorlarında yüksek konumlanmasına yardımcı olma konusunda deneyimli olmalarıdır. SEO uzmanları sitenize Google, Bing ve Yandex gibi arama motorları yoluyla daha fazla organik trafik gelmesine yardımcı olmak için neyin gerekli olduğunu bilir.

Yeni Web Siteleri için Önemli SEO Adımları

Arama motoru optimizasyonunda farklı alanlarda uzmanlarla çalışmak da gereklidir. SEO uzmanları sitenizi denetler, uyarlanmış bir SEO stratejisi geliştirir ve işletmenizin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacak taktikleri uygulama gibi çeşitli hizmetler sunar.

Deneyimli bir SEO Uzmanıyım ve şirketinizin web sitesinin, arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasına yardımcı olabilirim. En güncel araçları ve stratejileri kullanarak, sitenizin Google gibi arama motorlarına daha çekici görünmesini sağlayabilirim. Web sitenizi iyileştirmeye yardımcı olmak için nelerin gerektiğini konusunda tecrübeliyim. İdeal müşterilerinizi çekmek için doğru anahtar kelimeleri bulmanıza yardımcı olabilir, ayrıca, site mimariniz, arama motoru taraması için  en doğru biçimde optimize edebilirim.

SEO Hizmeti Sık Sorulanlar

SEO Uzmanı İş Tanımı Nedir?

SEO Uzmanı Pazarlama Ekibinin önemli bir üyesi olarak kabul edilebilir. Dijital pazarlama yöneticisi olarak, SEO stratejilerini planlamak, uygulamak ve yönetmekten sorumludur.

Firmaların çevrimiçi varlığı, işletmenin başarısı için son derece önemli olduğundan, SEO Danışmanının pozisyonu şirketlerin büyümesini ve başarısını yönlendirmede büyük bir rol oynayacaktır.

 1. SEO stratejinizi planlar, geliştirir ve uygular.
 2. Organik arama optimizasyonu ve yatırım getirisini maksimize etmek için çalışır.
 3. Düzenli olarak kapsamlı anahtar kelimeler araştırması gerçekleştirir.
 4. Anahtar SEO KPI’lerini tanımlar. Yönlendirmeleri, tıklama oranını, hemen çıkma oranını ve diğer KPI’ları izler. Düzenli raporlar hazırlar ve sunar.
 5. Sorunları, eksiklikleri belirler ve çözümleri zamanında uygular.
 6. Süreç ve verimlilik optimizasyonu için iyileştirmeler önerir.
 7. SEO’yu doğru şekilde uygulamak için web geliştiricileri ve pazarlama ekipleriyle birlikte çalışır.
 8. SEO ve dijital pazarlama ile ilgili en yeni trendleri ve en iyi uygulamaları takip eder, paylaşır.

SEO Uzmanı ile Çalışmak

 1. Başarılı bir SEO stratejisini planlama ve uygulaması için web analizi, pazarlama ve iş geliştirme, A / B testleri ve diğer test ölçümleri konusunda yeterli deneyime sahip olmalıdır.
 2. SEO’da kanıtlanmış başarılarını referans gösterebilmelidir. Kendisine ait bir başarılı bir web sitesine sahip olmalıdır.
 3. HTML, CSS, JavaScript bilgisi tam olmalıdır.
 4. Verileri analiz edebilme ve kanıta dayalı öneriler sunabilmelidir.
 5. İyi müzakere becerisine sahip olmalıdır.
 6. Hizet verdiği firmayı sahiplenmeli ve gurur duymalıdır.
 7. Eleştirel düşünebilmeli ve problem çözme becerilerilerine sahip olmalıdır.
 8. Takım oyuncusu olmalıdır.
 9. Zamanı iyi yönetenilmelidir. (SEO Projelerinde kritiktir.)
SEO Hizmeti ile web sitesinde hangi çalışmalar yapılıyor?
 1. Rakip analizi. 
 2. Anahtar kelime keşfi. 
 3. İç ve dış bağlantı yapılandırma, değerli bağlantı (backlink) stratejileri. 
 4. Bölgesel SEO. 
 5. Sitenizi almış olabileceği muhtemel cezaların keşfi ve kaldırılması işlemleri. 
 6. Teknik Sorunlar ve iyileştirme. Sunucu ve istemci tarafındaki yazılım ve güvenlik hataların giderilmesi, en iyi verim için optimizasyon. 
 7. Farklı yönetim sistemleri. Python Django ve NodeJS tabanlı sistemlere geçiş için tam destek. 
 8. İçerik sorunları ve arayüz düzenleme gereksinimleri. 
SEO raporu nedir?

Bir SEO Raporu alarak, çevrimiçi rekabetteki konumuzun detaylarını ve çözümlerini keşfedebilirsiniz. İster kurumsal web siteniz ister bir e-ticaret siteniz olsun, dijital pazarlama kampanyalarınızın sürekli başarısı için SEO Danışmanlığı çok önemlidir. SEO’nun hedefi, en yalın ifade ile, ziyaretçilerinizi sadık müşterilere dönüştürmek ve her iki tarafa faydalı bir ilişki oluşturmaktır.

Profesyonel hizmet alırsam web sitem kesin yükselir mi?

Bir SEO projesine başlamadan evvel güncel durumunuz kontrol edilir. Teklifiniz rekabet durumunuza göre hazırlanır.

Bazı sektörlerde rekabet yüksektir; daha fazla zaman ve maddi kaynak gerektirebilir. Bu nedenle her projeyi kabul edemeyiz ancak; kabul edersek yükselmeniz garantilenir.

Ürünlerinizin ve hizmetlerinizin, kampanyalarınızın potansiyel müşterileriniz ve satışlarınız üzerindeki etkisini yüksek bir doğrulukla ölçmek, rakiplerinizi sürekli takip ederek aranızdaki farkları keşfetmek ve tüm dünyadaki alternatifleri ile kıyaslamak işletmenize çok şey katacaktır.

Profesyonel bir SEO uzmanı ile çalışmaya başladığınızda sektörünüzün dünyada, ülkemizde yaşadığınız şehirdeki durumunu, yenilikleri, faaliyetleri, rakiplerinizin etkinliklerini ve büyük resimde kendi konumuzunu görmeye başlarsınız.

İşletmenizin insanlar üzerindeki etkisini ölçmenin en kesin ve kolay yolu bir dijital pazarlama kampanyası başlatmaktır.

SEO hizmeti dikkatlice analiz edilmiş bölgesel eylemlerin birleşimidir. Bu hizmetin google ve diğer arama motorlarını yanıltmaya yönelik olmayanları bizim işimizi oluşturuyor.

White Hat SEO Hizmetiolarak adlandırılan ve arama motorları yönergelerini ihlal etmeyen teknikler kurumsal profesyonel seo projelerinde esastır.

SEO Hizmetleriniz web siteme zarar verir mi?

Kesinlikle hayır. Google yönergelerini ihlal eden hiçbir uygulamayı çalıştırmayız.  Tamamen doğal yöntemlerle yükselirsiniz.İtibarlı bağlantılar, daha kaliteli görseller, daha iyi videolar, daha faydalı metinler başarımızın temel unsurlarıdır. 

Her sıralama sisteminde olduğu gibi, rekabetteki pozisyonunuzun geliştirilmesi rakiplerinizin gücüne bağlı olacaktır. SEO hizmetinde hedefiniz ilk 3 sonuca dahil olmak ise, sektörünüzde onlarca yıldır var olan büyük rakipler ve faaliyetleri göz önüne alınmalıdır. Eğer daha yeni ve farklı fikirler bulunamazsa SEO rekabetiniz zorlu olacaktır. Öte yandan, daha az rekabetin olduğu sektörlerdeki küçük yerel işletmeler için SEO nispeten daha kolay sonuç verecektir. Şirketnizin internetteki varlığını iyileştirmek için, içinde bulunulan koşullar iyi anlaşılırsa elde edilen sonuç planlandığı gibi olacaktır.

Neden sizinle çalışmalıyım?

Çünkü SEO Uzmanlığı taktiksel beceri ve tecrübelerin yanısıra, makul seviyede bir görsel iletişim becerisi, fotoğrafçılık ve yazılım bilgisi gerektirir. Bizimle çalışırken JavaScript, Php, Css ve Html 5 desteği alırsınız. WordPress’te ihtiyacınıza özel eklentiler yazdırabilirsiniz. JavaScript (NodeJs, Pyton) ya da Php tabanlı (Joomla, Opencart, Drupal) web teknolojileri ile yapılmış web siteleriniz için de ileri seviye destek alabilirsiniz. Linux Sunucularınızı hız ve güvenlik bakımından optimize edebiliriz.

SEO Kurtarma nedir ve neden ihtiyacınız olabilir?

SEO kurtarma işlemine BlackHat SEO denilen arama motorlarını yanıltmaya yönelik uygulamaların yol açtığı manuel cezalar neticesinde ihtiyaç duyuluyor.

Soruna genellikle sıralama yükseltmek amacıyla alınan spam linkler neden olur. Bu tür linkler kısa süre içinde hızlı sonuçlar verebilir, trafikte keskin yükselişler ortaya çıkar. Ancak zaman geçtikçe başlangıç noktasına veya daha da aşağıya, hatta sıralamalardan tamamen çıkarılmayla sonlanır.

Hızlı Yükselme Vaatleri

Çok sık karşılaşılan bir başka SEO sorunu ise hızlı yükselme vaadeden SEO ajanslarıdır. Tanımı gereği çok kısa vadeli sonuçlara odaklanıyorlar. Bunu da başarıyorlar ancak bu kısa vadeli başarı genellikle uzun vadeli başarıyı çöpe atma pahasına gerçekleşiyor. Bu tür SEO uygulamalarına maruz kalan web siteleri 6 ila 18 ay içerisinde keskin bir düşüş yaşarlar ve tekrar çıkmaları çok zordur.

Manuel cezaya maruz kalmış web siteleri için kesin düzelme sözü verebilir mi?

Malesef hayır! Bu sözü kimse veremez, veriyorsa da gerçeği söylemiyordur.

Yukarıda belirttiğim türden uygulamalara maruz kaldığınızdan şüpheleniyorsanız ve arama sonuçlarındaki sıralamanızda daha önceki konumuza göre keskin bir düşüş yaşandıysa muhtemelen manuel cezaya maruz kaldınız demektir.

Yine de bazı istisnaları da göz önünde bulundurun. Örneğin web sitenizi yeniden tasarladıysanız ve url yapısı değiştiyse sıralamanızda keskin düşüşlere neden olabilir. Bu durumda paniğe gerek yoktur, web siteniz indekslendikçe eski konumunuza yakın bir noktaya geri dönersiniz.

SEO Hizmetleri, Web Tasarım Bilgi / Talep Formu

Web siteniz güncel durumu, rakipleriniz ve rakabet düzeyinize göre bir SEO hizmeti için hemen bilgi talep edebilirsiniz. İşletmeniz Bursa ve yakın çevresinde ise, tanışmak ve SEO Hizmeti hakkında daha detaylı bilgi edinmek üzere ofisinize davet ederseniz memnun oluruz.

  Bu formu doldurup gönderdiğinizde telefonla bağlantıya geçeceğiz. Sonrasında web siteniz incelenir ve size en uygun SEO hizmetleri hakkında bilgilendirilirsiniz. Bursa konumlu şirketlere, belirli sektörlerde sağladığımız avantajlar hakkında bilgi almak, Bursa SEO & Dijital Pazarlama hizmetleri talepleriniz için bizi 0224 305 0242 numaralı telefondan arayıp bilgi alabilirsiniz.

  SEO Uzmanı / Danışmanı Hizmetleri

  SEO Uzmanı yada SEO Danışmanı bu iki kavram benzer anla taşır, uygulama açısından ayrılırlar. Zira bir SEO Danışmanı aynı zamanda konusunda ciddi anlamda uzman olmalı. Peki bu uzmanlığı belirleyen kriterler ne? Yada kısaca SEO Uzmanı hangi özellikleri taşımalı?

  SEO Eğitimi

  Öncelikle size ciddi anlamda en az temel düzeyde bir SEO Eğitimi vermeli. Neden?. Zira zihninizde bu konuyla ilgili şüphe ve çekince kalırsa, bilmediğiniz bir sektörde size sunulan hizmetin rahatlığını tam olarak hissedemezsiniz.  Müşterisine değer veren İyi bir SEO Uzmanı yapacağı çalışmanın kapsamı ve mahiyeti hakkında belirli aralıklarla toplantı ve brifing şeklinde bilgilendirme çalışmaları mutlaka yapacaktır.

  SEO Uzmanlığı

  Profesyonel bir SEO Uzmanı, link inşaası, kaliteli backlink stratejisi, doğru çapa metin kullanımı gibi kilit faktörleri çok iyi bilir ve bunları ifade eden cümleler semantik kurallara uygun kurarken, aynı zamanda bu kavramların ne anlama geldiğini açıklar öğretir ve bilgilendirir. 

  Uzman vs Ajans

  Kaliteli ve işine hakim bir SEO Uzmanı bir SEO Ajansı ‘na bağlı olarak da çalışabilir. Günümüzde kurumsal firma olarak hizmet veren SEO Ajansları olduğu gibi herhangi bir firmaya, ajansa bağlı olmadan, Freelance SEO Uzmanı olarak görev yapıp marka haline gelmiş profesyonel SEO Uzmanları vardır ki, zaten siz iyi bir SEO Uzmanı kendi web sitesinin SEO başarısından kolaylıkla ölçebilirsiniz.

  İşinin uzmanı bir SEO Danışmanısitenizi 15 günde google’da 1. Sayfa 1.sıraya çıkarırız” gibi teknik olarak SEO sürecinin yapısına aykırı cümleler kurmaz. Önce sizi dinler ihtyaçlarınızı belirler. Hedeflerinizi net olarak öğrenir. Amacı size kalite sunmaktır. Bunu size hissettirir. 

  Profesyonel Servisler

  Profesyonel SEO Uzmanı ‘nın çok güçlü SEO Referansları vardır. Hatta olmak zorundadır. Size bunlarla gelir, konusu açılınca referansları için yakaladığı üst düzey başarıyı size net olarak gösterir. Zira ortada açık bir kalite vardır. Anlamadığınız teknik konuşmalarla sizi yormaz. Kısa ve net anlatır. Dilini çözer ne demek istediğini kolayca kavrarsınız.

  Kaliteli bir SEO Uzmanı size başarılı bir yol haritası çizer. Aşamaları, yapılacakları, süreci ve hedefi net olarak görürsünüz. Gizlisi saklısı yoktur. Böyle bir düşünceside yoktur. Amacı her zamanki gibi yüksek başarı elde etmek ve sizide kendisinden memnun diğer müşterileri arasına eklemektir. 

  Güçlü Profil

  Güçlü profili ile kaliteli bir SEO Uzmanı tam anlamıyla hedeflerinize uygun bir çalışma planı sunar. Yapılacak çalışma, bu çalışmanın kapsamı, süresi, elde edilecek başarı, hedefe yaklaşım oranı ve SEO Ücreti sizinle birlikte belirlenmiş ve net olarak belgelendirilmiş şekilde karşınızda olur.  Bilgiler doyurucu, herşey makuldur. Farkeder, memnun kalırsınız. 

  SEO Danışmanlık

  Size kalite sunacak bir SEO Danışmanı etrafta dolaşan Ucuz SEO Hizmeti gibi düşük seviyeli zihin karıştıran cümlelerden sizi uzak tutar. Bunun yerine Ekonomik SEO Hizmeti ifadesi daha doğru ve daha nettir. Size ekonomik yapınıza göre bir SEO Fiyat Teklifi sunar ve sizin için oldukça makul bir ödeme planı çıkarır.  Zira önemli olan Ucuz SEO Hizmeti ile alel acele iş yapmak değil sizi belirli bir sürecin sonunda hedeflerinize ulaştırmaktır. 

  SEO Raporlama

  Gerçek bir SEO Uzmanı çalışma süreci içinde periyodik olarak sonuç ve durum raporu sunar. Ancak bu rapor ahrefs, moz, semrush yada benzeri araçlardan elde edilen tek satırını dahi anlamayacağınız bir tıkla indirilen hazır PDF dosyaları değildir. Madde madde detaylı anlatımlara yer verilen, yapılan çalışmaları ve etkilerini geniş açıklamalarla ifade eden, search console ve google analystics gerçek zamanlı durum grafikleriyle desteklenmiş, her bir maddesi sizin anlayacağınız şekilde sadeleştirilmiş Profesyonel SEO Raporu ‘dur.

  Bursa SEO Hizmeti

  Bütün bu kriterler bir SEO Uzmanı için olmazsa olmaz özelliklerdir. Sizin için ufuk açıcı bir rehber çıkardık. Burada açıklandığı üzere analiz yaptığınızda Bursa SEO Hizmetlerinizi teslim etmek için doğru SEO Uzmanını bulmakta zorluk çekmeyeceksiniz.