SEO Ajansı

Bursa SEO Ajansı 

Yeni teknolojilere hakim, tüketiciler ve işletmelerle duygusal bir düzeyde iletişim kuran, güçlü mesajlar ileten yaratıcı içerik oluşturmaya odaklıyız.

SEO Analizi

SEO + Kreatif Ajans

Web sitenizin trafiğini arttırmak, ziyaretçilerinize daha iyi bir deneyim sunmak için, teknik SEO ile birlikte, ihtiyacınız olan kreatif hizmetler sunuyoruz. İnternette rekabete ayak uydurmanın ilk adımı, sağlam ve akıllı bir içerik pazarlama planının uygulanmasıdır. Önümüzdeki yıl için bir içerik planınız var mı? İçerik stratejilerimiz ile, oluşturduğumuz veya sahiplendiğiniz hemen tüm yazılı, görsel, indirilebilir medyanın yönetimini üstleniyoruz.

İçerik Pazarlama + SEO Ajansı

İçerik Stratejisi pazarlama planlarımızın önemli bir parçasıdır. Kim olduğunuzu ve endüstrinize getirdiğiniz uzmanlığı sürekli olarak ifade eder. İşinizin büyümesi için iyi içerik oluşturmanın ne kadar önemli olduğunu duymuş olabilirsiniz ancak, iyi planlanmış bir amacının da olması için biz buradayız.

Kurumsal İçerik Tasarımı

Dijital pazarlama hedefleriniz için oluşturduğumuz içeriğin hedef kitlesini belirlemek için olabildiğin hassas analizler yaparız. İşletmenizin birden fazla müşteri türü olabileceği gibi, içerik stratejiniz birden fazla okuyucu türüne veya izleyiciye hitap edebilir.

Doğru içerik üretimi için çeşitli içerik türleri ve kanalları kullanarak, hedefinizdeki her kitle için farklı içerik sunmanıza ve şirketinizin iş yaptığı herkesi memnun etmenize yardımcı olacağız.

Sağlam bir içerik stratejisi ile, ürün veya hizmetlerinizin her iki tarafındaki insanları destekleyecek, müşterilerinizi kendilerine ve size faydalı olacak şekilde yönlendireceğiz.

İşinizi benzersiz kılan sunumlar

Rakipleriniz muhtemelen sizinkine benzer bir ürüne sahiptir. İlk tercih olabilmek için, potansiyel müşterilerinizin, sizi neyin daha iyi veya en azından farklı kıldığını bilmesi gerektiği anlamına gelir.

İçeriğin rolü burada başlar. Ürün veya hizmetinizin satın almaya değer olduğunu ifade etmek için neden dinlemeye değer olduğunuzu kanıtlamak bizim görevimiz.

İhtiyaç Duyabileceğiniz Tüm İçerik Formatları

Hedef kitlenize ve iş konseptinize göre birçok içerik formatına ihtiyacınız olacak. İnfografikler, Videolar, Blog gönderileri? Pozisyon almak istediğiniz konuları anladıktan sonra, bu pozisyonu ifade etmek için hangi formatların sizin için en iyisi olduğunu belirleyeceğiz.

Yayınlayacağımız kanallarda farklı biçimlerde içerik oluşturabildiğimiz gibi, yayınlayabileceğiniz tüm farklı kanallarda da ayrı ayrı etkin olmanızı sağlarız. Kanallar, web siteniz, blogunuz ve sosya medya uygulamalarıdır. 

Bursa’da, kreatif bir SEO ajansı olarak görevimiz, webdeki varlığınızı mümkün olan en iyi seviyeye çıkarmaktır. Başta Bursa olmak üzere, Birçok il ve yurtdışında arama motoru optimizasyonu ve pazarlamasındaki başarılarımızla, kanıtlanmış bir sicile sahip bulunuyoruz. Tanışmak için bizi arayın.

  • Site denetimi
  • Arama profiline uygun anahtar kelime analizi
  • Kurumsal içerik tasarım ve pazarlanması
  • Sürekli destek ve eğitim
Bursa SEO

SEO ve Dijital Pazarlama hizmetlerimiz ile Bursa’da hizmet veriyoruz.

Hakkımızda

SEO İçerik Modeli

Web sitenize yapılandırılmış bir içerik modeli sunmak içeriğinizi daha iyi düzenlemek için iyi bir yöntem ve aynı zamanda web sitenizin SEO’sunu geliştirmek ve organik trafiği artırmak için güçlü bir stratejidir. Yapılandırılmış içerik iyi bir web varlığı ile birleştiğinde arama motoru tarafında yeni eşlemeler, spesifik bir yapısal işaretleme ile de kullanıcılara Bilgi Grafikleri ile erişerek daha fazla trafik elde etmenin yollarını açar.

Yapılandırılmış İçerik Modeli

SEO

İçerik modeli SEO için önemli bir araç haline gelmiştir. Çünkü içerik modelini çevrimiçi içeriği yönetmek ve geliştirmek için vazgeçilmez bir araç yapan bazı temel özellikler vardır.

İçerik Modeli

İçerik modeli: Bilgilerin web sitenizde nasıl düzenlendiğini belirtir. İçeriği arama motorları için daha görünür hale getirir. İçeriği farklı kanallar üzerinden yeniden kullanmanızı sağlar. Kısacası yapılandırılmış içerik modeli, yalnızca verileri ve bilgileri daha iyi organize etmenize değil, aynı zamanda iletişim kurabilen esnek bir yapıda sunmanızı sağlar.

Yapılandırılmış Veri

Yapılandırılmış veri kullanmak arama motoru beklentilerini daha iyi karşılar ve kullanıcı deneyimini geliştirerek içeriği belirli arama amaçlarına yanıt vermek için hem sitede hem de arama sonuçlarında farklı düzenler şeklinde sunmak yeniden kullanma olasılığını artırılabilir.

Üç boyutlu kimlik

İçerik modelinizi yapılandırmak, içeriğinizi ve altında yatan ilişkileri vurgulayabilen üç boyutlu bir kimlik oluşturmak anlamına gelir. Bu, arama motorlarının sizi çok sayıda bilgi arasında tanımasına imkan vererek, işletmenizle ilgili aramaların amacına karşılık gelen kullanıcılar için daha görünür olmanızı sağlar.

Rafine bilgi grafiği

İçerik modeli yapılandırılmış veriler açısından ne kadar zengin olursa sitenizle ilgilenen kullanıcılardan trafik alma şansınız o kadar artar. Bu nedenle, işletmenizle alakalı bilgileri, bağlantıları seçmenize ve kimliğinizi daha otoriter kılan en alakalı yönleri vurgulamak için giderek daha spesifik ve rafine bir bilgi grafiği oluşturmanıza olanak tanıyan bu özellikleri kullanmak önemli bir fark yaratabilir. 

Schema.org

Schema.org işaretlemesi ile Google’ın çevrimiçi içeriğinizi daha iyi anlamasına yardımcı olabilirsiniz. En alakalı verileri içeren özelleştirilmiş bir varlık tabanlı kelime dağarcığı aracılığıyla kişiselleştirilmiş ve yüksek performanslı bir bilgi grafiği oluşturmak, Google’ın, kullanıcıların arama amacını karşılamak ve en iyi sonuçları bulmalarını sağlama amacına katkıda bulunur. Bu nedenle, rafine bir varlık tabanlı model, içeriğinizin arama motorları için görünürlüğünü artırmak için anahtardır.

Bize Ulaşın

Konum

29 Ekim M. U. Kaftancioglu C. 15B/17
Nilüfer, Bursa, 16130

İletişim

(224) 305 0242
info@xemantic.net

Web sitenizi ücretsiz analiz edelim

    [mc4wp_checkbox]