Potansiyel Müşterilerinizi İlk Sayfada Karşılayın

Artık herkes birşey satın almadan önce, online satın almayacak olsa bile internetten araştırma yapıyor. Güçlü bir organik mevcudiyet, ürün veya hizmetinizi aktif olarak arayan potansiyel müşterilerinizin karşına ilk önce sizi çıkarabilecek  fırsatı sunar.

Google’daki Sıralamanızı Yükseltin

Sizinki gibi ürün ve hizmetleri mutlaka birileri şu anda internette arıyor! İnsanlar Google’da her saniye 40.000 arama yapıyor! Ve Google kullanıcılarının% 70’inden fazlası reklam sonuçlarını geçiyor ve doğrudan organik sonuçlara tıklıyor. Organik olarak iyi bir sıralama, müşterilerinizin sizi bulabileceği en iyi konumdur.

Daha Fazla Alakalı Trafik

Sıralamanızı artırarak, trafik potansiyelinizi artırmış olursunuz. Trafiği arttırmak size daha fazla potansiyel müşteri ve satış yapmak için daha fazla şans demektir. SEO, çevrimiçi varlığınızı artırmak ve uzun vadeli satış hedeflerinizi güçlendirmek için uzun vadeli bir stratejidir.

Sonuç Almak Ne Kadar Sürüyor?

Marka SEO müşterileri, anahtar kelimelerinin sıralamada iki ila üç ay içinde yükseldiğini görmeyi bekleyebilir. Altıncı ayın sonunda, müşterilerimizin web sitelerinin neredeyse tamamı, seçtiği anahtar kelimelerin çoğu için Google’ın ilk sayfasına ulaşmaktadır.

Marka SEO müşterilerinin web sitelerindeki sayfaların her biri Google’ın değer vermesi için optimize edilmiştir. İçeriği geliştirilmiş, kodları hızlandırılmıştır. Şu ana kadar verdiğimiz SEO servislerinin %100’ünde müşterilerimizi mutlu etmeyi başardık. Çünkü birkaç ay içinde web sitelerine trafik geliyor ve işleri daha önce hiç olmadığı gibi büyümeye başlıyor.

Küçük İşletmelere Özel

Stratejilerimiz, özellikle  küçük işletmeler düşünülerek tasarlanmıştır. Bu firmaların şu üç ana konuya önem verdiğini biliyoruz: Sonuçlar, Servis ve Fiyat. Hizmetten ödün vermeden sonuç alan, tam bir servis geliştirdik. Ve bunu küçük işletmelerin karşılayabileceği fiyatlarla yapıyoruz.

Nasıl SEO Yapıyoruz?

SEO, birçok bileşenin aynı optimizasyonunu gerektiren çok yönlü bir servistir.

Anahtar Kelime Optimizasyonu

İşinizle veya sektörünüzle ilgili bir anahtar kelime arandığında iyi bir sıralama almak çok önemlidir, bu yüzden en iyisini bulmak için kapsamlı araştırmalar yaparız.

İşinize Özel İçerik Oluşturma

İşinize ve pazarınıza özel yüksek kaliteli içerik oluşturmak, web sitenizi güncel tutmak, arama sonuçları sayfasında üst sıralarda kalmanızı sağlayacaktır.

Web Sitesi Optimizasyonu

Sİtenizin kodlarını ve önyüzde kullanıcı deneyiminizi tam optimize eder, genel temizlik çalışmasının yanı sıra kapsamlı güncellemeler yaparız.

Sürekli SEO Danışmanlığı

SEO, işletme ve SEO Uzmanı arasında bir takım çalışmasıdır. İşinizi ve hedeflerinizi anlamamız ve bu hedeflere ulaşmanıza yardımcı olacak, zamana yayılmış deneyimi paylaşırız.