SEO/Web Geliştirme/Dijital Pazarlama çabalarımız 2011 yılından bu yana devam ediyor. SEO hizmeti adı altında destek verdiğim alanlar, bir web sitesinin geliştirilmesinin herhangi bir aşamasında, JavaScript/CSS/HTML Kodlama, Web Analitiği, Kullanıcı Deneyimi, Erişilebilirlik, Semantik İçerik, Rakip Analizi ve SEO performansını artırmaya yönelik ilgili süreçlerin geliştirilmesindeki tüm iş sirkülasyonlarını planlıyor, yönetiyor ve uyguluyoruz.  

SEO uzmanı profilimi, 2018 yılından bu yana, kurucusu olduğum Xemantic SEO & Dijital Performans Ajansı ile birleştirerek Bursa SEO firmaları arasında yerimizi almış bulunuyoruz.  

Sektörel Rol

Uzmanlığımızı paylaşmadan, fayda sağlamadan ve öğrenmek isteyenlere eğitim vermeden, düşünce lideri olmak, kamuya açık bir uzman olarak tanınmak imkansızdır. Bunun bilincindeki işletme sahipleri, hem müşterilere hem de genel olarak topluma neyin iyi olduğunu öğreterek, bilgilerinden değerler elde edilmesine yardımcı olarak büyüyorlar.  

İnsanların zorluklarının üstesinden gelmesine yardımcı olacak bir eğitim içeriği oluşturmak, her işletmenin dijital büyüme stratejisinin çekirdeğini oluşturur. En iyi uzmanların en iyi öğretmenlere dönüşmesine yardımcı olma zamanı.  

Dijital pazarlamanın modern dünyadaki rolü, kişisel veya ticari tanıtım için çevrimiçi olarak bulunur olmak istenmesi durumunda, hafife alınamaz veya göz ardı edilemez. Dijital pazarlama, daha fazla satış yapmak, marka bilincini yaymak için, dijital teknolojilerin ve medyanın etkin kullanılmasını içerir.  

Dünyada, mümkün olan her alanın tamamen dijitalleştirilmesi için çaba sarfediliyor, bunun bazı alanlarda gerçekleşmesi biraz zaman alsa da, ticaret dünyasında dijital pazarlama popüler olarak uygulanmaktadır.

Teknolojinin kilit rol oynadığı günümüz modern iş dünyasında, ürün tanıtımı ve marka bilinirliği için, dijital pazarlama teknik ve yöntemlerinin kullanılmaması düşünülemez. İş dünyasında dijital pazarlama, bir şirketin veya markanın çevrimiçi varlığının ticari amaçlara uygun şekilde yönetilmesidir.  

Siteleriniz popüler bir arama motorunda, ilgili bir arama yapıldığında en üst sıralarda görünmelidir. Çevrimiçi pazarlama, meyvelerini yalnızca web sitenizin uygun bir şekilde optimize edilmiş olması durumunda vererebilir.  

Diijital Pazarlama

Her işletmenin dijital pazarlama ile ilgili bir deneyimi olmuştur. Olmadıysa da pek yakında gerçekleşeceğine şüpheniz olmasın. Hayatımızı değiştirecek teknolojilerle dolu bir medyaya alıştık. Bazılarımız teknofil özellikler sergileyip gelecekteki imkanları kullanırken, bazılarımız ise teknofobi den mustarip eski güzel günlere ağıtlar yakarız, ama neredeyse hepimiz teknoloji haberlerinin durmadan çığırtkanlık yapmasına o kadar alıştık ki teknolojinin farkını bile hissetmeden değişmeyen tek şeyin değişim olduğunu söylüyoruz.  

SEO ve Dijital Performansın belirsizliği ve karar alırken belirsizlikten nasıl faydalanacağını anlamak için müşterilerimize güçlü bir temel sağlamayı amaçlıyoruz. Dijital pazarlama hizmetlerimiz, işletmenizin iş akışından nasıl en yüksek yatırım getirisi sağlayabileceğini tespit etmenize imkan verir. İşletmenizin dijital ölçeği ve kapsamını gözden geçirmek için SEO, SEM stratejileri tasarlayabiliriz.  

Daha fazla veri daha az gizlilik demektir. Hızla birlikte doğrulukta azalır, daha fazla otonom daha az kontrol anlamına geliyor. İşiniz için en iyi satışların reçetesini vermiyoruz. O sizin işiniz. Başarınız şirketiniz için aldığınız her kararın iki yönünü de değerlendirmenize bağlı.  Hizmetlerimiz dijital pazarlamada dikkate değer yatırımları anlamanız, artı ve eksileri değerlendirmeniz için temel sağlar. Elbette bizim sağladığımız genel yaklaşımı kullanırken bile her şeyin büyük bir hızla değiştiğini göreceksiniz Bazen bütün bilgilere sahip olmadan karar almanız gerekecek. Bize göre karar almak için ana girdi öngörüdür.

Dijital pazarlamanın karar alma sürecini anlamak için oldukça gelişmiş bir yapısı vardır, öngörü teknolojisindeki ilerlemelere dair yeni ve pek anlaşılmamış çıkarımlar şirketinizin dijital pazarlama yaklaşımında yol gösterecektir.  

Yılmaz Saraç SEO & Dijital Pazarlama Uzmanı  Bursa, 2019

Bu gönderi Blog’ te gönderildi ve ’ te etiketlendi.
Orijinal İçerik (Previously Published On): https://yilmazsarac.com.tr/
Sizlere daha iyi bir gezinme deneyimi sağlamak için çerez kullanılır.