En yeni web teknolojileri ile desteklenen web içerik yönetimi ve çevrimiçi pazarlama platformları sunuyoruz. Bursa’nın en iy web tasarım firmalarından biri olarak ve dijital perfomansınız için tüm hizmet kombinasyonlarını birlikte sunuyoruz

Online iş yapma biçimiyle sayısız avantajlar elde etmeniz için web tasarım gücümüz (UI-UX) ile sıralama yeteneklerimizi bir araya getiriyoruz.

bursa web tasarım

Kurumsal Web Siteleri

Xemantic

“%100 SEO Optimize”

bursa e-ticaret

E-ticaret Siteleri

Xemantic

“Ölçeklenebilir, sürdürülebilir e-ticaret yazılımları”

bursa web yazılım

Portallar

Xemantic

“Forum, Blog, Sosyal Medya Portalları”

Sunduğumuz Web Altyapıları

LINUX PHP
Birçok web sitesi için uygundur. Dünyadaki web sitelerinin %50’si bu platformlar üzerinde çalışmaktadır.

WordPress
Joomla
OpenCart
Magento 2

LINUX – JAVASCRIPT

Hız ve performans ihtiyaç duyan yoğun trafik alan web siteleri için yeni nesil JavaScript tabanlı teknolojiler.

Ghost
X-Cart
ShopWare

ASP.NET
Modern .NET MVC teknolojisi ile desteklenen web içerik yönetimi ve çevrimiçi pazarlama platformları

DotNetNuke
GrandNode
Kentico
Umbraco
Sitefinity CMS

Kreatif Web + Teknoloji + SEO

En yeni teknoloji ve tekniklerle tasarlanmış, şirketinizin gurur duyacağı bir web siteniz olsun. İş konseptinizi tamamen özgün tasarımlarla, fikirden gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Neden bir web siteniz var?

Basit bir soru gibi görünüyor ama çok sayıda web sitesi sahibi  cevaplamakta zorlanıyor!

Bursa web tasarım ekibimiz ile yürüttüğümüz çalışmalar web tasarım hizmetini tüm yönleriyle kapsar. En iyi web sitesi yapan firma olduğumuzu iddia etmesek de, şirketinizi iyi ifade edebilen, ilgi çekici web siteleri oluşturuyor ve başarısını ispatlayabileceğimiz Dijital Pazarlama kampanyaları sunuyoruz. Web sitesi tasarımı, masaüstü ve mobil cihazlar için uyumlu hizmet, özel web yazılım ve arama motoru optimizasyonu konusunda uzmanız.

 • Bir web sitenizin olması size ne kazandırıyor?
 • Siteniz hangi yatırım getirisini sağlıyor?
 • Web siteniz işletmenizin tasarruf etmesini sağlıyor mu?
 • E-ticaret yoluyla gelir elde ediyor mu?
 • Satış ekibinizin takip edebildiği potansiyel müşteriler sağlıyor mu?
 • Sitenize yatırım yapmaya değdiğinin kanıtı olarak yönetime sunulabilecek somut, izlenebilir bir fayda yaratıyor mu?

Web sayfalarınızı hem kullanıcılar hem de arama motorları için çekici kılmak mümkün!

Web Tasarım anlayışımız ve tekniklerimiz, arama motorları ve ziyaretçiler için harika bir deneyim oluşturmak için, kullanıcı odaklı tasarım ve SEO stratejilerinin bir kombinasyonudur.

Kullanıcılarınız web sitenizde kolayca gezinecek ve arama motorlarının beklentilerine tam uyum sağlayacaktır. Web siteniz, işletmenizin gerçek kimliğidir ve çevrimiçi dijital platformlara erişiminizi genişletmenize yardımcı olacaktır. Çevrimiçi varlığınızı en iyi şekilde oluşturmak için uzmanlarla iletişim kurmanız gerekir.

Bursa Web Tasarım ve Geliştirme Hizmetimiz

 1. Orijinal, faydalı, çekici, kullanımı kolay ve alakalı
 2. Marka ve kuruma özel, kusursuz hazırlanmış ve ilgi çekici bir kullanıcı deneyimi
 3. Kullanıcıların sorunlarını çözen ve bilgilerini genişleten itibarlı içerik
 4. Mobil ve tablet cihazlar için erişilebilirlik
 5. Arama ağları  ve sosyal kanallarda temsil
 6. Katılım noktaları, harekete geçirme çağrıları, teklifler, değer önerileri ve iletişim yöntemleri

Özelleştirilmiş Web Hizmeti

Web Sitesi yönetimi nedir? Neden ihtiyacınız var?

Web sitesi yönetimi, web geliştirme, sitenizi yönetme görevini ifade eden iki basit kelime gibi görünüyor değil mi? Dilediğini anda tüm teknoloji ve içerik ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir uzmana sahipseniz haklısınız.

Bazıları web sitenizin internetteki kartvizitiniz olduğunu söylerler. Ama çoğu zaman web siteniz bundan çok daha fazlasıdır. Web siteniz ürün ve hizmetlerinizin bir kataloğu olabilir. Veya müşterilerinizin soru sormalarına ve cevap almalarına izin veren bir uygulama olabilir. Bir çevrimiçi alışveriş portalı olabilir. Ve elbette, iletişim bilgilerinizi, çalışma saatlerinizi ve ekibinizi profesyonelce tanıtabilir.

Çoğu işletme, web sitelerini düzgün bir şekilde yönetmek ve 7/24 canlı tutmak için gereken zaman, kaynak ve uzmanlığa sahip değildir. Bursa Web Tasarım Hizmetlerimiz web sitenizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak, sürekli geliştirmek için gerekli bilgi ve donanıma sahiptir.

Aslında web siteniz en değerli çalışanınızdır. 365 günün her dakikası işinize değer katmak, size gelir sağlamak için sessizce çalışır. Web Sitenizin tutarlı ve güvenilir bir şekilde çalıştığından emin olmak için birinin sahnenin arkasına geçmesi gerekiyor.

Web sitesi yöneticileri, karmaşık teknik görevler, web sitesi bakımı, güvenlik, veri yedeklemeleri ve daha pek çok şeyle ilgilenir. Arama Motoru performansını maksimize eden, sorunsuz, güvenli ve dijital pazarlama hedeflerinize uygun çalışan bir web sitesine kimin ihtiyacı yok ki?

En iyi Fiyat / Performans

Kullanmadığınız özellikler için para ödemeyin. İşiniz için özelleştirilmiş web tasarım çözümleri ile çok daha uygun fiyata profesyonel bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Web sitenizden direk veya dolaylı olarak bir fayda elde edebiliyor musunuz?

Baştan Sona Web Tasarım Süreci

Bir web tasarım projesinin gerçekleştirilmesi için gereken her adımı baştan sona  teknik, geliştirme, toplantılar, grafik tasarım, içerik yazım ve seo hizmet kombinasyonlarını sunuyoruz.

Web tasarımı sadece tasarımla ilgili değildir. Birçoğumuz bir web sitesi tasarlamanın ve geliştirmenin yaratıcı bölümünü sevmemize rağmen, aslında bunu gerçekleştirmeden önce yapmamız gereken çok şey var.

Bursa Web tasarım süreci karmaşık olduğu kadar heyecan verici ve doğası gereği özgündür. Her zaman birşeyler eksik veya fazla olabilir. Bu nedenle web tasarım kadar sonrasında verilen destek önemlidir.

Web Tasarım Hakkında Sık Sorulanlar

Ek maliyet olmadan revizyon alabilir miyim?

Sunduğumuz iki revizyon noktası var.

1. revizyon, ilk tasarımın sağlanmasından sonra gerçekleşir. 24 ila 48 saat sürer. İçerik entegrasyonu tamamlandıktan sonra 2. veya son revizyonlar gerçekleştirilir.

Son turdaki herhangi bir revizyonun minimum olması gerektiğini ve yapılacak değişikliklerin veya çalışmaların süresi 4 saati geçmemelidir.

Web Tasarım paketlerinde arama motoru optimizasyonu hizmetini dahil ediyor musunuz?

Sitenizi arama motorları için optimize edilmiş mimariye dayalı olarak oluşturacağız.

Web Sitemiz nerede geliştirilecek?

Sitenizi önce kendi sunucularımızda oluştururuz. Gerekli testlerden ve revizyonlardan sonra kendi web alanınıza (hosting) yükleriz.

Web sitelerinin geliştirilmesi ne kadar sürüyor?

Bursa Web sitesi geliştirme hizmetimiz normalde Temel Web Tasarım Paketi için yaklaşık 3 hafta sürmektedir. Temel Web Tasarım artı İçerik Paketi için yaklaşık 3 ila 4 hafta ve web geliştirme kapsamına bağlı olarak, Gelişmiş Web Paketi için 4 ila 6 hafta veya daha fazla sürmektedir. Web siteniz için seçtiğiniz paket veya hizmet ne olursa olsun tüm projelerimiz profesyonel bir sonuç verir.

Hosting hizmeti dahil mi?

Alanadı kayıt, barındırma ve sunucu maliyetleri bu hizmete dahil değildir. Ancak,kaliteli müşteri desteği sunan birkaç barındırma hizmeti sağlayıcı önermek bizi mutlu eder.

Tasarım ve yazılım süreci nasıl işliyor?

WordPress’i premium WordPress temalarıyla birlikte kullanıyoruz. Temalarımız HTML5, CSS3, JavaScript ve PHP ile oluşturulmuştur. Tüm temalarımızda, müşterilerin kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan, sürükle ve bırak kullanıcı arayüzü ile sınırsız görünüm seçeneği içeren sayfaları kolayca oluşturmalarını sağlayan Sayfa Oluşturucular kullanılır.

WordPress mi kullanıyorsunuz?

 1. Çoğu durumda Amerika’yı yeniden keşfetmeye çoğu durumda gerek yoktur. Bilinen ihtiyaçlar için WordPress web siteniz üzerinden etkili bir pazarlama yapmak için yeteri kadar iyidir. Duyarlı web tasarımlı temalarla cihazlar arasında optimum kullanıcı deneyimi sağlar. Böylece kullanıcılar web sitesinde minimum yeniden boyutlandırma ve kaydırma ile gezinir.
 2. Yönetim Paneli, aşağıdakileri işlevlere sahip sayfa oluşturucuları kullanır: sürükle ve bırak arabirimi sağlar; duyarlı sütun tabanlı içeriğin kolay oluşturulmasına izin verir;önceden tasarlanmış widget’lara sahiptir; (Galeriler, Görüşler, Blog Yayını ve daha fazlası)

Süreci kolaylaştırıyoruz

Bursa Web tasarım hizmetimiz bir çok gerekli birleşeni beraberinde sunuyor:

 • Kapsamlı planlama ve rakip analizi
 • Müşteri odaklı tasarım süreci
 • Detaylara hakimiyet
 • Tasarımlara stratejik ve pazarlama anlayışı uygulamak
 • Sonuç odaklı, hesap verebilir tasarım, iş akışı ve süreçleri
 • Sonuç veren çarpıcı, etkili web tasarımı

Elbette tüm projelerimizin kalbindeyiz ve onlar bizim kalbimizdedir.

Müşterilerimizle yakın çalışıyoruz ve iş kimliğinizin parlamasını sağlamak için işbirlikçi bir yaklaşım izliyoruz çünkü bunun başarılı bir web sitesi tasarlamanın önemli bir parçası olduğuna inanıyoruz. Prosedürlerimiz basit, destekleyici, bilgilendirici ve esnek yapılandırılmış süreç sağlamak için tasarlanmıştır. İlk brifingden web tasarım görsel kavramlarına, web geliştirmeye, sürekli destek ve internet pazarlamasına kadar, sizi desteklemek için her zaman yanınızda olacağız.

Domain (Alanadı) Seçimi

Firmanız ya da blogunuz için bir domain seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Domain seçiminiz aramalardaki görünürlüğünüz açısından çok stratejik olabilir. Alan adı seçimi hakkında ücretsiz destek almak için bizi arayın.

Hosting (Web Barındırma) Hizmeti

Hosting uzun vadeli bir hizmettir. Cep telefonunuz gibi düşünebilirsiniz. Web sitenizi çevrimiçi tutmak için sunucunuza bağımlısınız. Hosting hizmeti hız, destek, güvenlik, esneklik, ölçeklenebilirlik bakımından dikkatli değerlendirilmelidir.

Mobil Uyum (Responsive)

Günümüzde web sitelerinin mobil uyumlu olması google ve diğer arama motorları tarafından önemli bir sıralama faktörü olarak değerlendirmekte, mobil ve masaüstü sonuçlar farklı sinyalleri tetiklemektedir. İnternet sitenizin mobil uyumlu olması, her boyut ekranda sağlıklı çalışması hem kullanıcı hem de arama motoru açısından iyi bir avantaj sağlar.

Herkes logosunun öne çıkmasını ve markasını mükemmel şekilde temsil etmesini ister. Ama bu kolay bir iş değildir! Tecrübemiz logo tasarlamada size yol gösterecektir. Zorlu logo fikirlerinden pratik logo tasarım ipuçlarına, işletmeniz için mükemmel bir logo oluşturmak için harika seçeneklere sahip olacaksınız.

İş Planı

 1. Toplantı, tanışma
 2. Brifing belgesinin tanımlanması
 3. Proje anketininin tanımlanması ve müşteri tarafından doldurulması. Herkes kabul edene kadar şüpheli durumların taryışılması ve proje anketinin sonlandırılması.
 4. Firmanın markasını, iletişim şeklini, demografik özelliklerini, hedef kitlesinin anlaşılması.
 5. Endüstri araştırması için iletişim kurmanın yollarının, güçlü ve zayıf yönlerinin, eğilimlerin ortaya çıkarılması.
 6. Kreatif tasarımın planlanması
 7. İçerik oluşturma (Metin, görsel, video prodüksiyonları)
 8. Fotoğraf çekimi
 9. VPS hosting, bulut barındırma, özel barındırma veya ortam gereksinimleri gibi özel barındırma hizmetleri kullanılıyorsa, Hosting / Domain için seçeneklerin belirlemesi
 10. Ayrıntı web tasarım teklifinin hazırlanmasıve sunulması.
 11. Proje Kabul Formu ve zaman çizelgesinin oluşturulması.
 12. Sözleşme
 13. Önerilen bölümler ve sayfalar ile site haritasının oluşturulması.
 14. Tasarım için temel olarak kullanılan araştırma ve satın alma şablonunun oluşturulması.
 15. Özel tasarım gerektiren sayfaların belirlenmesi.
 16. İçerik oluşturma / metin yazarlığı.
 17. Araştırma, satın alma ve stok görüntüleri ya da diğer görsellerin temini.
 18. Video prodüksiyonlarının hazırlanması.
 19. Gizlilik politikası ve diğer yasal metinlerin tanımlanması.
 20. Tasarımların müşteri tarafından onaylanması.
 21. Tasarımlarda gerekli değişikliklerini yapılması.
 22. Teknik özellikler ve güncellemelerin müşteriye sunulması.
 23. Tasarımlar tamamlandıktan ve beklenilen nihai sonuç aşaması belirledikten sonra, geliştirmeye başlanması.
 24. Geliştirme kontrol listelerinin tahsisi ile müşteri ile fikirsel birliğin sağlanması.
 25. Brındırma, (hosting) hizmetinin başlatılması veya ayarlanması.
 26. Veritabanları ve kullanıcıların oluşturulması
 27. Web sitesinin kaynak dosyalarının yüklenmesi.
 28. CMS’nin kurulumu ve yapılandırılması veya taşınması.
 29. Alan adlarının yapılandırılması, nameserver ayarları.
 30. Web sistesinin içeriğinin ayarlanması, site haritası ve yapısının oluşurulması.
 31. İçerik toplanması, gerekiyorsa değişikliklerin yapıması
 32. Doğru şekilde yapılandırılmış bir iletişim sayfası oluşturulması. Adresler, haritalar ve sosyal medya ayrıntıları.
 33. ​​Geliştirilen web sitesinin çeşitli kalite güvencesi türleri için amaca uygun olmasınıni gerekli işlevselliğin sağlanması.
 34. Web sitesinin hızlı, bakımı kolay, hatalardan ve aksaklıklardan arınmış, optimum bir Kullanıcı Deneyimi sağladığından ve çeşitli cihaz türlerinde tam olarak çalıştığından emin olunması.
 35. W3C HTML, CSS, JavaScript doğrulamaları.
 36. Web sitesindeki tüm bağlantıların kontrolü
 37. İletişim ve diğer formlardan gelen verileri uygun şekilde gönderildiğinden emin olunması.
 38. Sosyal medya paylaşım simgelerinin doğru çalıştığından emin olunması.
 39. Sosyal medya paylaşımının iyi çalıştığından emin olmak için meta verilerinin gerektiği şekilde düzeltilmesi.
 40. Twitter Kartlarının uygulanması ve Önizleme aracında iyi çalıştığının doğrulanması.
 41. 404 sayfasının ayarlanması
 42. Web site hız kontrolleri
 43. CRM, e-ticaret yazılımı ve / veya pazarlama platformu gibi üçüncü taraf araçlarla yapılan entegrasyonların sorunsuz çalışıp çalışmadıklarının test edilmesi.
 44. Yinelenen içerik sorunları kontrolü.
 45. Mobil uyum kontrolleri. farklı telefonlarda test edilmesi.
 46. Sitenin müşteri erişimine açılması ve geri bildirimlerin toplanması.
 47. İstenen değişiklerin uygulanması ve sitenin yayınlanması.
 48. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Sosyal Medya Pazarlaması (SMM) için yapılandırmaya başlanması.
 49. Sitenin Google WebMasters, yani Google Arama Konsolu’na kaydedilmesi
 50. Google Analytics kodunun uygulanması. Google Analytics’ten daha iyi bilgi alabilmek için Google WebMasters ile Google Analytics’i birbirine bağlanması.
 51. Tüm sayfaların benzersiz sayfa başlıklarına ve meta açıklamalarına sahip olması için gerekli kontroller.
 52. Dilbilgisi kontrolleri
 53. Görsel alt etiketlerinin kontrolü.
 54. Dinamik XML site haritalarının oluşturulması ve Google Search Console’a tanıtılması.
 55. Web sitesinin Bing ve Yandex için de gerekli ayarlarının yapılması ve tanıtılması.
 56. Tüm sayfa URL’lerinin tutarlı bir şekilde site bilgi mimarisi yansıtmasının sağlanması.
 57. Mikro verilerin eklenmesi
 58. Sıkıştırma ve önbellekleme uygulamaları.

Web tasarım süreci karmaşık olduğu kadar heyecan verici ve doğası gereği özgündür. Her zaman birşeyler eksik veya fazla olabilir. Bu nedenle web tasarım kadar sonrasında verilen destek önemlidir. Hem web sitenizi yenileyin,hem de arama motorlarındaki görünürlüğünüzü  arttırın. 15 yıllık tecrübeyle, size ve işinize özel tasarlanmış, arama motorları için mükemmel optimize edilmiş bir web sitesi sahibi olun.

Günümüzde web tasarım, insanları markanızın hikayesinin merkezine yerleştirmek, onları verilerle edinilen deneyimlerle çevrelemek, doğrulanmış ve takdir edilmiş hissettirmek anlamına gelmelidir.

Güncellenebilir, Kararlı Yapı – Bursa web tasarım hizmetlerimiz, WordPress, Drupal ya da Joomla içerik yönetim sistemleriyle, güncel ve güvenli altyapı.

Özgün Arayüz – İş fikirlerinize ve sektörünüze özel tasarlanmış, özgün kullanıcı arayüzü.

Özgün İçerik – Şirketinize, ürün ve hizmetlerinize özel hazırlanmış tanıtım yazıları, makaleler.

Kusursuz SEO – Hem arama motorları, hem de ziyaretçiler için en iyi uygulama ve yapılandırmalar.

İhtiyaca Özel Eklentiler – İşinize özel spesifik ihtiyaçlarınız için özel eklentiler.

Görsel Zenginlik – Tanıtımınızın zenginleştirilebilmesi için özel grafik tasarım, animasyon ve infografikler.

Google’da iyi konumlanın

Arama motoru sorgularında sıralanmıyorsanız, web sitene sahip olmanızın pek bir anlamı olmaz. SEO Uzanlığımız sayesinde, web sitenizin tasarımının en başından itibaren, hem teknik, hem de içerik bakımından kusursuz olmasını sağlarız.

Ziyaretçileriniz için daha iyi deneyim

Hem ziyaretçilere hem de işletmeye faydalı olacak biçimde tasarlanmış bir web sitesi, derinlemesine ele alınmış bir kullanıcı deneyimi ile web sitenizden çok daha fazlasını elde etmeniz, farklı konum ve demografilere özel içerik göstererek daha ilgili kullanıcılara erişmeniz mümkündür.

Bursa ve çevresinde dijital pazarlama faaliyetlerinize en iyi alt yapıları sağlayacak yazılım entegrasyonu xemantic® Bursa Web Tasarım ajansını arayın. İyi bir başlangıç için ücetsiz, yerinde danışmanlık hizmeti verebiliriz. İhtiyaca özel sürümlerle daha uygun fiyat seçenekleri sunuyoruz.

15 yılı aşan yazılım tecrübemizle gelişen her internet teknolojisinin yakın takipçisi olduk. Kurumsal firmaların çevrimiçi tanıtım ve pazarlama ihtiyaçlarını en yeni ve sürdürülebilir biçimde karşılamak için 360 derece internet hizmetleri sunuyoruz.

Çalışmalarımızı inceleyin

SEO & Dijital Pazarlama Uzmanı Yılmaz Saraç İletişim
E-ticaret, pazaryeri ve kurumsal web sitelerinizin optimizasyonu için SEO Uzmanlığı ve Danışmanlık.

Orijinal İçerik (Previously Published On): https://yilmazsarac.com.tr/
Sizlere daha iyi bir gezinme deneyimi sağlamak için çerez kullanılır.